Nábor nových členov

Chcete sa učiť sebaobranu? Alebo patríte medzi priaznivcov bojového umenia Wing Tsun? Potom ste tu správne.

WingTsun je staré čínske bojové umenie, ktoré sa dlho šírilo tajne, poväčšine medzi rodinnými príslušníkmi. Vzniklo ako nutnosť ubrániť sa pred protivníkom, ktorý je väčší, silnejší a fyzicky zdatný. Je preto koncipované tak, aby bol človek schopný ubrániť sa aj v situácii s takýmto súperom. WingTsun je inteligentné bojové umenie, ktorého cieľom nie je prvoplánovo "zložiť" súpera silou a tvrdosťou, ale efektívne, bezpečne a s prehľadom ho zdolať a mať pritom možnosť voľby aké techniky použiť.
Trénovať WingTsun znamená nielen zapotiť sa, odreagovať sa a vybiť energiu. Je to aj učenie sa a cibrenie mozgu. Trochu nadnesene by sa dalo povedať, že je to bojové umenie pre ľudí na úrovni.

Ak sa vám WingTsun páči a chceli by ste ho trénovať, príďte medzi nás. Radi vás privítame medzi seba.

Ak si stále nie ste istí, príďte si to vyskúšať. Prvý tréning je vo všetkých školách EWTO ZDARMA.

sebaobrana nábor

Čo k tomu potrebujete?
Skoro nič, stačí si dohodnúť termín s trénerom školy, ktorú chcete navštíviť. Zoznam škôl a kontakty na trénerov nájdete v sekcii Školy.

Kde nás nájdete a ako sa k nám dostanete?
Na Slovensku pôsobí niekoľko škôl EWTO. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje najviac. Skontaktujte sa s príslušným trénerom. Ten vám vysvetlí, kde sa škola nachádza, ako ju nájdete, prípadne kde zaparkujete. Zoznam škôl a kontakty na trénerov nájdete v sekcii Školy.

Kedy môžete začať?
Zápisy do škôl začínajú pravidelne v septembri. Začať s tréningami môžete aj v priebehu roka. Prihlasovať sa môžete, kým sa kapacita škôl nenaplní. Dohodnite si s trénerom príslušnej školy najvhodnejší termín nástupu. Zoznam škôl a kontakty na trénerov nájdete v sekcii Školy.

Čo si so sebou priniesť?
Na tréning vám stačí bežné športové oblečenie (napr. tepláky, tričko a tenisky) a samozrejme dobrá nálada :)

Vyžaduje tréning nejaké fyzické, vekové alebo iné predpoklady?
Tréning nevyžaduje žiadne špeciálne fyzické predpoklady a nemá ani vekové obmedzenie.
WingTsun a jeho výuka sú koncipované tak, aby bol vhodný pre všetky vekové kategórie, pre mužov aj pre ženy a bez nutnosti zvýšenej fyzickej kondície. Tréningy sú uspôsobené tak, aby ich cvičenci zvládali.
Ak máte nejaké zdravotné indispozície, berieme na ne samozrejme ohľad. Nahláste ich včas trénerovi, aby sa predišlo prípadným zraneniam.

Čo ak som doteraz nerobil žiadne bojové umenie alebo žiaden šport?
Toto vôbec nevadí. Na toto sme zvyknutí :)
Výuka je prispôsobená tak, že zohľadňuje znalosti a schopnosti jednotlivých cvičencov.

Ak ste si niečím neistí, alebo váhate, prípadne ak máte ďalšie otázky, napíšte nám (info@ewto.sk) alebo sa skontaktujte s konkrétnym trénerom. Radi vám všetko podrobne vysvetlíme.

Tešíme sa na vás!

Tím inštruktorov EWTO